ŠOKĒJOŠI FOTO! Demija Mūra kļuvusi par "skeletu"
Publicēts 19. oktobrī, 2011.
Aizvadītajās nedēļās plašu ažiotāžu izraisījusi Eštona Kačera un Demijas Mūras privātā dzīve, kas atsājusi nepatīkamas sekas uz Demijas veselību, - pozējot fotogrāfiem daiļā aktrise izskatījās ļoti bāla un šausminoši novājējusi.

Interneta portāls Radaronline.com informēja, ka Eštons Kačers krāpis Demiju Mūru ar 23 gadus vecu mazpazīstamu aktrisi vārdā Sāra Lila. Tas noticis 24. septembrī, kādas ballītes laikā Sandjego pilsētā, kurā daudz lietoti alkoholiskie dzērieni. Jāpiebilst, ka tieši 24. septembrī bija Kačera un Mūras laulības sestā gadadiena!

Tāpat runā, ka tā nav pirmā reize, kad šo gadu gaitā viņš bijis neuzticīgs sievai, - aptuveni pirms gada arī 21 gadu vecā Britnija Džonsa apgalvoja, ka viņai ar Kačeru bijis sekss. Turklāt tas noticis viņa paša mājās, kur aktieris mitinās kopā ar sievu un viņas trim meitām, kas dzimušas laulībā ar Brūsu Villisu. Lai apliecinātu, ka nemelo, jaunā meitene parādījusi Kačera sūtītās īsziņas. Aktieris noliedza, ka viņam būtu bijusi dēka ar mis Džonsu un draudēja jaunieti iesūdzēt tiesā, bet tā arī to neizdarīja.

Plašāku informāciju par notikušo incidentu un nākotnes plāniem ne Demija, ne Kačers nav sniedzis, taču no neoficiāliem informācijas avotiem zināms, ka Mūra jau konsultējusies ar saviem advokātiem par šķiršanās procesa uzsākšanu.


Komentāri (2)
anna: ha ha , taads photoshops :D :D
20/10/2011 12:22
Demija: Kleita vēl piesedz šausminošāku skatu. Demija ir tiešām skaita sieviete, bet tagad...pat seja izkāmējusi
20/10/2011 15:07
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: