Anna Rozīte filmējas divas nedēļas pēc meitiņas piedzimšanas
Publicēts 25. augustā, 2011.
Raidījuma „Kinomānija” vadītāja Anna Rozīte (26) jau divas nedēļas pēc kļūšanas par māmiņu atgriezusies darbā un pavisam drīz būs redzama jau TV ekrānā.

 

TV3 raidījums „Kinomānija” jau atsācis jauno sezonu, un tas nozīmē, ka pie skatītājiem pēc vasaras pārtraukuma atgriezušies arī raidījuma vadītāji Jānis Strapcāns un Anna Rozīte. Vasara gan abiem bijusi notikumiem bagāta — Jānis daudz muzicējis, kā arī savā mūžā pirmo reizi apmeklējis mūzikas festivālu „Positivus”, bet Anna pavisam nesen kļuvusi par māmiņu meitai Emīlijai.

„Kinomānijas” producente Iveta Feldmane stāsta, ka Annas prombūtne skatītājiem nemaz nav bijusi īsti pamanāma, jo viņa filmējusies līdz pat pēdējam iepriekšējās sezonas raidījumam maijā un nu jau gatava nākamajai sezonai. Tiesa, jaunā māmiņa īsi pirms bērniņa dzimšanas bijusi pārliecināta, ka filmēšanā varēs piedalīties jau dažas dienas pēc dzemdībām, tomēr vēlāk viņa domas mainījusi.

Allaž pozitīvi noskaņotā Rozīte arī šoreiz bija labā garastāvoklī — jaunās māmiņas sejā nemanīja ne mazākās noguruma pēdas. Viņai arī izdevies saglabāt lielisku figūru kā bērniņa gaidīšanas laikā, tā arī pēc meitiņas piedzimšanas — Annai jau šobrīd der apģērbs, kas valkāts pirms grūtniecības. Kamēr mamma divarpus stundas pavadīja raidījuma filmēšanā, divas nedēļas vecā Emīlija tika atstāta vecmāmiņas — Annas mammas Viktorijas Rozītes — uzraudzībā. Kā par brīnumu, satraukti zvani no mājām neatskanēja, un raidījuma tapšanas process noritēja gludi. „Protams, ka sazvanījos ar mammu, taču viņa teica, ka viss ir kārtībā, lai neuztraucos,” smaida Anna.

Līdz ar atgriešanos „Kinomānijā”, Rozīte arī apņēmusies noskatīties tās filmas, kuras grūtniecības laikā sev liegusi. „Nekad neesmu bijusi šausmu filmu cienītāja, taču bija dažas filmas, kuras gribēju redzēt, bet man tās neieteica skatīties, kamēr esmu stāvoklī. Noteikti gribu redzēt filmu „Biutiful”,” atklāj Anna Rozīte.

Rozīti „Kinomānijas” vadītājas lomā atkal varēs redzēt 1. septembra raidījumā, kas būs veltīts mācību gada sākumam.  


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: